Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
  • pl

Obsah

LEADER fest letos zavítá do kraje piva

Typ: náš tip | Akce MAS Opavsko
LEADER-rožnovSetkání zástupců místních akčních skupin, představitelů státní správy a samosprávy a dalších partnerů. To je ve zkratce LEADER fest, který se uskuteční od 22. do 24. května 2019, tentokrát v Žatci.

LEADERFEST je významná celostátní akce. Sjíždí se sem zástupci Místních akčních skupin z celé České republiky i ze zahraničí. Akce bude mít poměrně značnou propagaci. Jeho součástí je také "venkovní tržnice", která proběhne v pátek 24. května.  Zde se předpokládá účast nejen účastníků LEADERFESTU (asi 300), ale také místních občanů apod. Každý z účastníků LEADERFESTU obdrží žeton v hodnotě 100 Kč, který u Vašich stánků pak smění za zboží. Tyto žetony budou moci býti uplatněny právě a jen u stánků s regionálními produkty.

Jménem pořadatele, MAS Sdružení Západní Krušnohoří, prosíme ty, kteří by měli zájem se zúčastnit jako prodejce regionálních produktů , přihlaste se zde:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_T7BeHUBXKeKMe-bnXI5r7RTU64nREqrCYpKr4TiOl5ticA/viewform?usp=sf_link

Následně s Vámi bude pořadatel komunikovat prostřednictvím uvedených e-mailových adres. 

Vyzýváme také partnery a členy MAS Opavsko, kteří by měli zájemce účastnit se LEADER festu společně s námi, aby kontaktovali ředitele kanceláře Petra Chrousta, viz kontakty.


Vytvořeno: 15. 4. 2019
Poslední aktualizace: 15. 4. 2019 13:24
Autor: Milan Freiberg