Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
  • pl

Obsah

LACO DECZI & CELULA NEW YORK. Vystoupí opět na Slezském Gruntě a to v sobotu 18. 5. 2024 v rámci Open Air festivalu ZEMĚZVRAT.

Plakát Třetí ročník festivalu Zemězvrat „startuje“ v 16:00 a započnou jej básnici a slameři, kteří tak budou připravovat pódium pro legendu jazzu LACO DECZI & CELULA NEW YORK.

Datum konání: 18. 5. 2024 začátek od 16:00, délka 7.5 hodin

Místo konání: Slezský Grunt, Smolkov

Typ akce: hudba

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 7.5 hodin

Plné vstupné: 600 Kč

Laco Deczi  je bezesporu neslavnějším československým jazzmanem a trumpetistou, který celý rok objíždí nejrůznější kluby, kulturní domy a jiné akce a ve svých 86 letech neustále předává z pódia svou pozitivní energii a neustále tvoří nové věci. Možná se i nějaké čerstvé novinky, ještě nevydané, i dočkáme. LACO DCEZI začíná hrát v 17:30.

 

Dále se můžete těšit na další jazzové seskupení „LAMPA“, které vede Jiří „RYBA“ Tibitancl, který je známý svým působením ve skupině MASOMLEJN, ale zejména je nepostradatelným saxofonistou skupiny MŇÁGA & ŽĎORP.

 

Legendární soubor ALL SKA PONE´S z Karviné, budou dalším hostem.

„Skapoňáci“ produkují zemité SKA, trochu střihnuté punkovými motivy, často ve slezském nářečí, nebo také čerpají své texty z díla Františka Gellnera.

 

Součástí festivalu bude část “SLAMY A JINÉ BÁSNĚ“, kdy se představí Libor ZH, Milan Šťastný a Choose.

K dispozici bude také pivičko z regionálních i malých pivovarů, Slezská kuchyně. Pro milovníky hokeje bude vyčleněn prostor kde si v mezičase mohou shlédnout ten den probíhající zápasy, nebo je checknout výsledky.

 

Předprodej na GO OUT, na baru Slezského Gruntu a v Infocentru - Háj ve Slezsku. 

V případě nepřízně počasí, zajištěn náhradní prostor.

Srdečně zve crew SG ????


Vytvořeno: 29. 4. 2024
Poslední aktualizace: 29. 4. 2024 09:37