• de
  • pl

Obsah

První soutěžní zápas ve Slavkově

První soutěžní zápas ve Slavkově Ve středu 4.9. jsme odehráli první soutéžní utkání nové sezony a to na horké půdě Slavkova.

Datum konání: 4. 9. 2019 začátek od 17:00

Místo konání: Hřiště Slavkov, Slavkov

Typ akce: sport, aktivní vyžití

Organizátor: TJ Sokol Skřipov

Skřipov vs Slavkov / 4. 9. 2019
Začátek zápasu byl velice vyrovnaný s několika gólovými šancemi našeho týmu. Pokud bychom tyto šance dokázali využít, mohl se průběh celého utkání vyvíjet trochu jinak. Staré pořekadlo "nedáš - dostaneš" se nám krutě potvrdilo. Slavkov vycítil šanci a v prvním poločase nám vstřelil 3 branky. Před koncem první půle za nás upravoval výsledek po krásné individuální akci Maroš Kubánek 3-1. Ve druhém poločase jsme se zatáhli a působili nekoncentrovaně. Slavkov do konce utkání vstřelil ještě 3 branky a upravil výsledek na konečných 6-1.
Skřipov vs Slavkov / 4. 9. 2019Skřipov vs Slavkov / 4. 9. 2019
Tento zápas musíme rychle hodit za hlavu a soustředit se na sobotní utkání, kdy v domácím prostředí hostíme tým Slávie Opava.