Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
  • pl

Obsah

Struktura Místní akční skupiny Opavsko z.s.

 

  • Členská schůze - nejvyšší orgán
  • Výbor – rozhodovací orgán
  • Předseda – individuální statutární orgán
  • Hodnotitelská komise – výběrový orgán
  • Kontrolní a monitorovací komise – kontrolní orgán
  • Kancelář MAS - zajišťuje administrativu a agendu MAS Opavsko

Výbor MAS Opavsko

Předseda

  • Ing. Jiří Krist (zastoupen Ing. Jiřím Kristem)

Místopředsedové

  • 1. Hradecká zemědělská a.s. (zastoupena Ing. Janou Ulbrichovou),
  • Obec Brumovice (zastoupena Ing. Františkem Kučou)
  • Občanské sdružení "ZÁLUŽNÉ" (zastoupené Mgr. Petrem Zahnašem)

členové

  • Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice (zastoupeno Ing. Břetislavem Hrbáčem),
  • Obec Slavkov (zastoupená Vladimírem Chovancem)
  • Město Hradec nad Moravicí (zastoupené Josefem Víchou)
  • Město Budišov nad Budišovkou (zastoupené Ing. Rostislavem Kynclem)
  • Mikroregion Matice Slezská (zastoupený Karlem Palovským)
  • Okresní agrární komora Opava (zastoupená Ing. Robertem Kučerou)
  • Družstvo ZAGRA (zastoupené Martinem Tvarůžkou)
  • Martin Krupa (zastoupený Martinem Krupou)
  • Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace (zastoupená PaeDr. Leošem Tesárkem)

Hodnotitelská komise (od 22.11.2016)

  • Dušan Lederer (zastoupený Dušanem Ledererem) - předseda komise
  • Obec Raduň (zastoupená Ludmilou Juráňovou)
  • Ing. Jiří Hon - fyzická osoba (zastoupená Jiřím Honem)
  • Obec Dolní Životice (zastoupená Jaroslavem Vaňkem)
  • Obec Neplachovice (zastoupená Danou Schreierovou)
  • Obec Březová (zastoupená Pavlem Schneiderem)
  • Zuzana Gebauerová (zastoupená Zuzanou Gebauerová)
  • AGRIMEX Brumovice s.r.o. (zastoupená Josefem Rybičkou)
  • Josef Dihel a syn, s.r.o. (zastoupený Josefem Dihelem)
  • Kateřina Skalíková (zastoupená Kateřinou Skalíkovou)
  • Monika Šneková (zastoupená Monikou Šnekovou)
  • Ing. Marie Trantinová (zastoupená Marií Trantinovou)
  • T.J. Sokol Stěbořice (zastoupený Tomášem Kramným)

Kontrolní a monitorovací komise

  • Kamila Kohoutková (zastoupená Kamilou Kohoutkovou) - předsedkyně komise
  • Obec Hlavnice (zastoupená Bc. Alešem Saliborem)
  • Obec Jezdkovice (zastoupená Věrou Burdovou)
  • Výrobní a obchodní družstvo Stěbořice (zastoupené Ing. Marcelou Holušovou)
  • Mlýn U vodníka Slámy (zastoupená Šárkou Popkovou)
  • ZP Otice, a.s. (zastoupená Ing. Eduardem Zlámalem)
  • Zemědělské a obchodní družstvo Slezská Dubina (zastoupené Ing. Františkem Hellenbrandem)