Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
  • pl

Obsah

Členství v MAS Opavsko

Místní akční skupina Opavsko z.s. je otevřeným partnerstvím. MAS Opavsko je tvořena členy neboli Partnery, kteří zastupují veřejné a soukromé místní socioekonomické zájmy na území MAS Opavsko. Na rozhodovací úrovni  nesmí veřejný sektor ani žádná ze zájmových skupin představovat více než 49% hlasovacích práv.

Členství v MAS Opavsko je dobrovolné, se členstvím není spojena možnost hlásit se do Výzev a vyhlašovaných dotačních programů. Čerpat dotační podporu z Evropských fondů mají i nečlenové MAS Opavsko působící na území obcí v územní působnosti MAS Opavsko (mapa zde).

Podmínky pro přistoupení členů/partnerů MAS Opavsko, jejich práva a povinnosti podrobně upravují Stanovy spolku. Členství v MAS Opavsko je otevřeno všem zájemcům.

Přihlášku do spolku MAS Opavsko naleznete zde: přihláška
a plná moc pro pověřeného zástupce: plná moc

Seznam členů (partnerů) MAS Opavsko

k 31.12.2018 má Místní akční skupina Opavsko z.s. celkem 106 členů.
Žádná ze zájmových skupin nepředstavuje více než 49% hlasovacích práv.
 
Zájmové skupiny definované dle stanov spolku:
  • OB - Obce a dobrovolné svazky obcí / veřejný sektor
  • NP - Nezemědělští podnikatelé / soukromý sektor
  • ZP - Zemědělští podnikatelé / soukromý sektor
  • IP - Vzájemně (interně) prospěšné neziskové subjekty (např. profesní, zájmové organizace, sportovní kluby) / soukromý sektor
  • VP - Veřejně prospěšné neziskové subjekty (především poskytující veřejné služby: např. vzdělávání, sociální služby, církve, ochrana prostředí, kultura, komunitní rozvoj) / soukromý sektor
 
 
Partner/člen zastoupen zájm. skupina
Obec Holasovice Ing. Václav Volný OB
Družstvo ZAGRA Martin Tvarůžka ZP
Milan Klapetek Milan Klapetek ZP
Oldřich Knopp-Kostka Oldřich Knopp-Kostka ZP
AGRONET Smolkov, s.r.o. Marie Nábělková ZP
Josef Dihel a syn, s.r.o. Ing. Josef Dihel ZP
Mikroregion Hvozdnice Jan Birgus OB
Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice Ing. Břetislav Hrbáč ZP
Výrobní a obchodní družstvo Stěbořice Jiří Fuksík ZP
1. Hradecká zemědělská a.s. Ing. Jana Ulbrichová ZP
AGRIMEX Brumovice s.r.o. Ing. Josef Rybička ZP
HESAKO zem. výroba s.r.o. Ing. Jiří Hlista ZP
Obec Velké Heraltice Jana Zechová OB
Obec Stěbořice Roman Falhar, DiS. OB
Obec Skřipov Ing. Radim Čech OB
Obec Raduň Přemysl Schindler OB
Obec Brumovice Ing. František Kuča OB
Zemědělské a obchodní družstvo Hlavnice Marta Gorusová ZP
Město Hradec nad Moravicí Mgr. Patrik Orlík OB
Okresní agrární komora pro okresy Opava a Ostrava Ing. Robert Kučera ZP
Obec Hlavnice Bc. Aleš Salibor OB
Obec Neplachovice Dana Schreierová OB
Obec Branka u Opavy PhDr. Michael Rataj, Ph.D. OB
Obec Bratříkovice Michal Volkmer OB
Obec Vršovice Petr Pavlík OB
Obec Březová Pavel Schneider OB
Obec Melč Martin Urbanský OB
Obec Větřkovice Miroslav Černoch OB
Obec Chvalíkovice Radim Hlaváč OB
Mgr. Rostislav Tomáš Mgr. Rostislav Tomáš NP
Martin Krupa Martin Krupa NP
Obec Radkov Petr Dubový OB
Pavel Škrobánek Ing. Pavel Škrobánek NP
Vítězslav Fryč Vítězslav Fryč NP
ENERGIA art & technology s.r.o. Iveta Bálková NP
Obec Staré Těchanovice Luděk Kozák OB
Město Budišov nad Budišovkou Ing. Patrik Schramm OB
Obec Moravice Josef Dus OB
VITAREGIO z.s. Bc. Petr Chroust VP
MLÝN U VODNÍKA SLÁMY Šárka Popková IP
Vojtěch Binar Vojtěch Binar ZP
Obec Kružberk Ludmila Blažková OB
AG družstvo Kružberk Josef Mazur ZP
Obec Nové Lublice Libor Kotlář OB
Obec Pustá Polom Vladimír Grussmann OB
Obec Dolní Životice Jaroslav Vaněk OB
Obec Slavkov Mgr. Rostislav Musila OB
Městys Litultovice Ing. Jan Birgus OB
Obec Mladecko Jana Švejdová OB
Obec Jezdkovice Věra Burdová OB
Pavel Košec Pavel Košec NP
Obec Lhotka u Litultovic Jan Houdek OB
Obec Vřesina Ing. Jiří Kopeň OB
Obec Uhlířov Jiří Švendt OB
Obec Otice Mgr. Vladimír Tancík OB
Obec Čermná ve Slezsku Svatopluk Urbásek OB
Obec Sosnová Roman Franek OB
Obec Svatoňovice Miroslav Kuric OB
Obec Štáblovice Ing. Tomáš Vavrečka OB
Obec Jakartovice Helena Rašová OB
Obec Mikolajice Petr Jedlička  OB
Českomoravská myslivecká jednota, okresní myslivecký spolek Opava Ing. Dagmar Vitásková IP
Jiří Mazur Jiří Mazur ZP
Zuzana Gebauerová Zuzana Gebauerová ZP
Ing. Marie Skybová, Ph.D. Ing. Marie Skybová, Ph. D. NP
Luděk Schweidler Luděk Schweidler NP
Zemědělské a obchodní družstvo SLEZSKÁ DUBINA Ing. František Hellebrand ZP
Jezdecký klub Prohorses Xenie Rádková IP
Ludvík Emil Emil Ludvík ZP
T.J. Sokol Stěbořice Tomáš Kramný IP
Kamila Kohoutková Kamila Kohoutková NP
Tomáš Znášik Tomáš Znášik NP
Monika Šneková Monika Šneková NP
Sbor dobrovolných hasičů Žimrovice Miroslav Kříž VP
Ing. Jana Kristová Ing. Jana Kristová NP
Tomáš Židek Tomáš Židek NP
Pavlína Pavlíková Pavlína Pavlíková NP
Václav Heinz Václav Heinz ZP
Město Vítkov Ing. Pavel Smolka OB
Jiří Kyncl Jiří Kyncl ZP
ZP Otice, a.s. Ing. Petr Ševčík ZP
Farma Hlubočec s.r.o. Ing. Monika Zimmerová ZP
Tělovýchovná jednota Sokol Chvalíkovice Vladimír Kostka IP
Lubomír Hluchý Lubomír Hluchý NP
Ing. Jiří Krist Ing. Jiří Krist NP
Spolek Zálužné Mgr. Petr Zahnaš VP
Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace PaedDr. Leoš Tesárek VP
Dušan Lederer Dušan Lederer NP
Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Větřkovice Cyril Schiller VP
EKOTOXA s.r.o. Ing. Dr. Jiří Vrubel NP
Imcuber, z.s. Ladislav Vrchovský IP
HRací DEskové centrum Legie, z.s. Zdeněk Týn  VP
Radkov, z.s. Bc. Kateřina Skalíková VP
Ing. Rostislav Kyncl Ing. Rostislav Kyncl  ZP
Obec Velká Polom  Ing. Kateřina Honajzrová OB
Obec Těškovice  Ing. Martin Sedlák  OB
Obec Čavisov  Ing. Jana  Dedková  OB
Obec Nové Sedlice  Zuzana Rohovská  OB
Obec Mokré Lazce  František Šteyer OB
Obec Dolní Lhota  Mgr. Bc. Vladimír Sobas OB
Obec Háj ve Slezsku Karel Palovský OB
Obec Hrabyně Aleš Chromý OB
Obec Štítina Karel Ulrïch OB
Obec Kyjovice Ing. Ctibor Vajda OB
Obec Hlubočec Jan Tvarůžka OB
Okresní hospodářská komora Opava Miluše Psotová IP