Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
  • pl

Obsah

Struktura Místní akční skupiny Opavsko z.s.

 

  • Členská schůze - nejvyšší orgán
  • Výbor – rozhodovací orgán
  • Předseda – individuální statutární orgán
  • Hodnotitelská komise – výběrový orgán
  • Kontrolní a monitorovací komise – kontrolní orgán
  • Kancelář MAS - zajišťuje administrativu a agendu MAS Opavsko

Výbor MAS Opavsko 2021 - 2023 (k 10. 9. 2020)

Předseda

  • Ing. Jiří Krist (zastoupen Ing. Jiřím Kristem), nezemědělský podnikatel, zastoupení soukromého sektoru

Místopředsedové

  • 1. Hradecká zemědělská a.s. (zastoupena Ing. Janou Ulbrichovou), zemědělský podnikatel, zastoupení soukromého sektoru
  • Obec Brumovice (zastoupena Ing. Františkem Kučou), obec, zastoupení veřejného sektoru
  • Spolek Zálužné (zastoupené Mgr. Petrem Zahnašem), veř. prospěšný neziskový subjekt, zastoupení soukromého sektoru

členové Výboru MAS

  • Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice (zastoupeno Ing. Zdeňkem Frenzlem), zemědělský podnikatel, zastoupení soukromého sektoru
  • Obec Slavkov (zastoupená Mgr. Rostislavem Musilou), obec, zastoupení veřejného sektoru
  • Město Hradec nad Moravicí (zastoupené Mgr. Patrikem Orlíkem), obec, zastoupení veřejného sektoru
  • Město Budišov nad Budišovkou (zastoupené Ing. Patrikem Schrammem), obec, zastoupení veřejného sektoru
  • Obec Štítina (zastoupená Karlem Ulrichem), obec, zastoupení veřejného sektoru
  • Okresní agrární komora pro okresy Opava a Ostrava (zastoupená Ing. Robertem Kučerou), zemědělský podnikatel, zastoupení soukromého sektoru
  • Družstvo ZAGRA (zastoupené Martinem Tvarůžkou), zemědělský podnikatel, zastoupení soukromého sektoru
  • Libor Cenek (zastoupený Liborem Cenkem), nezemědělský podnikatel, zastoupení soukromého sektoru
  • Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace (zastoupená PaeDr. Leošem Tesárkem), veřejně prospěšný neziskový subjekt, zastoupení veřejného sektoru

 

Složení Výboru pro období 2018 - 2020

Složení Výboru pro období 2015 - 2017

 

Kontrolní a monitorovací komise 2021 - 2023 (platná od 10. 9. 2020)

  • Kamila Kohoutková (zastoupená Kamilou Kohoutkovou) - předsedkyně komise, nezemědělský podnikatel, soukromý sektor
  • Obec Hlavnice (zastoupená Bc. Alešem Saliborem), obec, veřejný sektor
  • Obec Jezdkovice (zastoupená Věrou Burdovou), obec, veřejný sektor
  • Výrobní a obchodní družstvo Stěbořice (zastoupené Ing. Marcelou Holušovou), zemědělský podnikatel, soukromý sektor
  • Mlýn U Vodníka Slámy (zastoupený Šárkou Popkovou), interně prospěšný neziskový subjekt, soukromý sektor
  • ZP Otice, a.s. (zastoupený Ing. Eduardem Zlámalem), zemědělský podnikatel, soukromý sektor
  • Zemědělské a obchodní družstvo Slezská Dubina (zastoupené Ing. Františkem Hellebrandem), zemědělský podnikatel, soukromý sektor

 

Složení Kontrolní a monitorovací komise pro období 2018 - 2020

Složení Kontrolní a monitorovací komise pro období 2015 - 2017

 

Hodnotitelská komise pro rok 2021 (platná od 10. 9. 2020)

 

  • Dušan Lederer (zastoupený Dušanem Ledererem) - předseda komise, nezemědělský podnikatel, soukromý sektor
  • Obec Raduň (zastoupená Ludmilou Juráňovou), obec, veřejný sektor
  • Ing. Jiří Hon - fyzická osoba (zastoupená Jiřím Honem), nezemědělský podnikatel, soukromý sektor
  • Obec Dolní Životice (zastoupená Jaroslavem Vaňkem), obec, veřejný sektor
  • Obec Neplachovice (zastoupená Danou Schreierovou), obec, veřejný sektor
  • Městys Březová (zastoupená Pavlem Schneiderem), obec, veřejný sektor
  • Zuzana Gebauerová (zastoupená Zuzanou Gebauerovou), zemědělský podnikatel, soukromý sektor
  • Ing. Rostislav Kyncl (zastoupen Rostislavem Kynclem), zemědělský podnikatel, soukromý sektor
  • Jiří Michalisko (zastoupený Jiřím Michaliskem), zemědělský podnikatel, soukromý sektor
  • Za Opavu, z. s. (zastoupený Daliborem Halátkem), veřejně prospěšný neziskový subjekt, soukromý sektor
  • Monika Šneková (zastoupená Monikou Šnekovou), nezemědělský podnikatel, soukromý sektor
  • Ing. Marie Trantinová (zastoupená Marií Trantinovou), nezemědělský podnikatel, soukromý sektor
  • T.J. Sokol Stěbořice (zastoupený Tomášem Kramným), veřejně prospěšné neziskový subjekt, soukromý sektor

 

Složení Hodnotitelské komise rok 2020

Složení Hodnotitelské komise rok 2019

Složení Hodnotitelské komise rok 2018

Složení Hodnotitelské komise rok 2017

Složení Hodnotitelské komise rok 2016